top of page

eventy

OSTRYGI I BĄBELKI.

OSTRYGOWE PIĄTKI we Wschodzie.

WSCHODend-38.jpg

W letnie wieczory, przy blasku świateł neonu,

kiedy w pasażu wszystkie poboczne lokale zamykają swoje drzwi , pod szklanym dachem, pojawiają się dodatkowe stoły, krzesła i leżaki.

Kiedy gasną górne światła, zapalają się te, które swoimi kolorami, oddają nastrój i klimat, prosto z ulic Hongkongu, miejsca pachnącego sosem sojowym, ryżem i sezamem.

W okresie wiosenno-letnim, w każdy, pierwszy piątek miesiąca, w godzinach 19:00-23:00, przy muzyce na żywo, w pasażu przy ulicy Miodowej, odbywa się otwarta impreza: OYSTERS & BUBBLES, na której serwujemy ostrygi w azjatyckiej odsłonie. Lejemy też musy i bąbelki, serwujemy autorskie koktajle.

Chcąc mieć zagwarantowane miejsce siedzące, zachęcamy do zrobienia rezerwacji. Jeżeli chcecie pobujać się z nami na stojąco, wpadajcie na spontanie.

Na wszystkich, zawsze czekamy!

 

 

rezerwacje na event

wschod.bar@gmail.com

+48 787 900 110

nasza

NATURALNA SELEKCJA.

AUTORSKIE KOKTAJLE.

Nasze hasło: PIJCIE NATURALE!

Wschód Bar stoi na niesztampowych selekcjach win naturalnych. Według nas, bez ogródek i zbędnych konwenansów, takie uważamy za jedyne słuszne i wyjątkowe. Myślimy, że to wystarczający powód, aby móc podzielić się nim - z Wami. Nie  znajdziecie tu przypadkowych butelek, większość z nich została sparowana pod nasze dania, a wszystkie, te które pominęliśmy w pairingu, uznaliśmy za równie godne, ich skosztowania .

Prócz win, w naszej karcie znajdziecie autorskie koktajle z azjatyckim twistem:

Szkot w Tokio, Bei-Gin czy Drin Bez Nazwy - stworzone pod serwowana przez nas kuchnię.

Dla tych co prócz piwa, innych procentów nie uznają, mamy lokalne, rzemieślnicze krafty oraz klasycznego chińczyka Tsingtao, którego możecie wypić solo lub z naszej produkcji, wspaniałą fermentacją, rodem z Meksyku - Tepache.

WSCHODend-13.jpg
napisali o nas:
bottom of page